jesteś 
 gościem
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kasia jest nieprawdopodobnym zjawiskiem dla nas wszystkich. Potrafi nas od siebie uzależnić. Jest osobą zmienną i żyjemy od jej jednego dobrego humoru do drugiego. Gdy ma zły humor, wtedy jakoś nam wszystkim robi się smutno, gorzej się nam pracuje. Kasia podkreśla, że nie chce być taką stuprocentową kobietą - i nie ma to nic wspólnego z krygowaniem się. Ona rzeczywiście chciałaby przyjąć neutralną pozę. Ale my, którzy ją znamy, doskonale wiemy, że nie obce są Kasi wszystkie kobiece metody działania. Wykorzystuje swoje zdolności aktorskie. Zachowuje się tak sugestywnie, że wiele osób daje się nabrać na jej różne sztuczki..."
 
Katarzyna Kanclerz        
 
 
  2004 rok
Cisza, cisza i jescze raz cisza....
Od dłuższego czasu nic nie słychać na temat planów Kasi, wielu nawet zaczęło sądzić, że to już koniec solowej kariery Kasi ale ja w to nie wierzę i jestem przekonany, że Kasia nas wszystkich jeszcze zaskoczy. Narazie skupia się na swoim zespole jakim jest Hey. Pierwszy kwartał roku to koncerty,ale nie tylko w Polsce. Hey odwiedza z koncertami naszych sąsiadów czyli Czechy. Wakacje to czas kiedy organizowany jest przez Jurka Owsiaka (WOŚP) Przystanek Woodstock, również tutaj nie mogło zabraknąć Kasi z zespołem. Koncert jak to się dzisiaj popularnie mówi był wypasiony (a który występ z udział Kaski nie jest?). Dla tych, którzy tam nie mogli być (jestem jednym z nich) Telewizja Polska przekazała transmisję z tego wydarzenia. Pod koniec roku na rynek trafło pierwsze DVD w historii zespołu Hey. Znajduje się na nim ponad godzinny koncert zarejestrowany podczas Przystanku Woodstock. Oprócz tegorocznego występu zespołu, znajdują się tam fragmenty przystankowego występu sprzed 2 lat ( Żary ) + wywiad z zespołem nagrany tuż po koncercie w Kostrzynie. Wydanie DVD zbiegło się z Trasą Koncertową, która rozpoczęła się 11 listopada. Zaplanowano szereg koncertów. U boku Hey'a wystąpiła post punkowa czeska grupa Vypsana Fixa. W wybranych stacjach radiowych można było usłyszeć 3 singiel z najnowszej płyty "Music.Music". Utwór nazywa się "Moogie". Tak jak do poprzednich singli, również do tego utworu zrealizowano klip, a jego autorem była grupa Sky Piastowskie.
 
  2003 rok
Początek roku to nowe wydarzenie w życiu Kasi, wraz z Renatą Przemyk, która zresztą mieszka koło mojego rodzinnego miasta Wieliczki nagrała piosenkę "Kochana" do której później nakręcono teledysk gdzie Kasia i Renata razem występują. Tak na marginesie zarówno teledysk i jak i sama piosenka są bardzo ciekawe a obie artystki stanowią niezły duet. Luty i marzec to trasa koncertowa z zespołem Hey. Kasia wraz zespołem wydała koncertowy album, zresztą to nie pierwszy raz Hey wydaje swoją koncertówkę, warto posłuchać. W czerwcu Kasia wzięła udział w akcji telewizji TVN "Nie jesteś sam" gdzie na licytację wystawiła swojego Fryderyka uzyskanego w roku 1996. Kasia wraz zespołem Dezerter koncertuje w Polsce. Pod koniec roku Hey wydaje swoją najnowszą płytę pt. "Music.Music", na której znalazło się 14 całkowicie nowych utworów, co ciekawe każdy kawałek na płycie zaczyna się na literę M. Warto posłuchać tego materiału jest trochę inny niż wcześniejsze dokonania zespołu, choć dla mnie nadal najlepsza płyta to Karma.
 
  2002 rok
Nowy rok Kasia Nosowska ze swoimi przyjaciółmi z zespołu rozpoczęła bardzo pracowicie. Hey wyruszył w trasę koncertową promującą album [sic!] do Czech. Odbyły się tam 4 zaplanowane wcześniej koncerty a Czesi wykazali się dużą znajomością polskiego zespołu. W jednym z wywiadów Kaśka powiedziała, że jest zachwycona tym krajem, atmosferą tam panującą, ludźmi tam mieszkającymi i chętnie jeszcze tam wróci. Podczas specjalnej konferencji prasowej w Warszawie ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród polskiego przemysłu muzycznego, czyli Fryderyków. Zespół Hey był nominowany w 3 kategoriach tj. Zespół roku, Płyta roku - rock oraz Piosenka roku "Cisza, ja i czas", Do nagrody indywidualnie była nominowana również Katarzyna Nosowska w kategoriach: Wokalistka roku i Autor roku. Kwiecień w warszawskiej Sali Kongresowej rozdane zostały Fryderyki. Nagrodę Akademii Fonograficznej zespół Hey dostał w kategorii Płyta roku - rock. Nagroda całkowicie zasłużona, przyzna to każdy, kto posłucha ostatniego wydawnictwa grupy. Podczas gali Hey wykonał piosenkę "Cisza, ja i czas". W maju Kasia z zespołem rozpoczęła drugą część trasy koncertowej, która potrwa prawdopodobnie aż do 25 sierpnia. Zespół odwiedzi wiele polskich miast, zarówno tych dużych jak i całkiem małych. Wystąpią również we Frankfurcie nad Odrą na moście łączącym Polskę z Niemcami. W Krakowie odbył się koncert angielskiej grupy Chumbawamba i kapeli amerykańskiego punk rocka Dead Kenndys. Przed Brytyjczykami scenę zajmowały kolejno różne formacje min. Prawda, Włochaty i Dezerter. Dużą niespodzianką było pojawienie się na scenie Kaśki Nosowskiej, która razem z Dezerterem zaśpiewała dwie piosenki. W dniach 2 i 3 sierpnia w Żarach odbył się kolejny, VIII Przystanek Woodstock. Pod hasłem: "Miłość, Przyjaźń, Muzyka" bawiły się tysiące młodych osób. Nie mogło tam oczywiście zabraknąć Kasi i jej przyjaciół. Zespół Hey dał niesamowity koncert wprawiając w euforie zgromadzone tam masy ludzi.
 
  2001 rok
W pierwszym kwartale tego roku wiele się działo. Zespół Lady Pank odbył koncert gdzie gościnnie zaśpiewała Kasia Notowska piosenkę Pt. "Zamki na Piasku". Początek marca ukazała się płyta zespołu Yugoton gdzie Kasia zaśpiewała trzy kawałki przy czym jedną w duecie z Pawłem Kukizem, do której później nakręcono teledysk. Do nagrody Machinery 2000 został nominowany album "Sushi". Podczas wręczenia nagród Fryderyki 2000 Kasia otrzymała dwa w kategoriach: płyta alternatywna oraz najlepszy autor teksów. W czerwcu ukazała się płyta Michała Żebrowskiego, na której gościnnie śpiewa (przepięknie zresztą) Kasia Nosowska. Od lipca Kasia wraz z zespołem Hey rozpoczęła nagrywanie nowej płyty. Na potrzeby tego nagrania zaszyli się w wiosce położonej około 70 km od Warszawy. Nosi ona tajemniczą nazwę Nojszew i właśnie tam w opuszczonym gospodarstwie należącym do jednego z członków zespołu stworzyli sobie własne studio nagrań. Sierpień 2000 Kasia i Hey na Przystanku Woodstock gdzie przyjechało ok. 120 tysięcy ludzi. We wrześniu singiel promujący nowy album grupy Hey trafił do stacji radiowych. 22 października ukazała się długo oczekiwana przez fanów płyta zespołu Hey. Ponieważ minęło sporo czasu od ostatniego krążka wszyscy już zdążyliśmy się stęsknić. Płyta nosząca tytuł [sic!] ukazała się nakładem Warner Music Poland a jej producentem muzycznym jest Leszek Kamieński. Kasia w jednym z wywiadów wyznała, iż jej zdaniem jest to najlepsza i najciekawsza płyta nagrana przez Hey. Taka recenzja zobowiązuje a Kaśka z pewnością wie, co mówi. Listopad w krakowskim klubie "Miasto Krakoff" odbył się ponad dwu godzinny koncert zespołu Hey, w którym miałam zaszczyt brać udział. Zaszczyt jest tu właściwym słowem, bo było po prostu wspaniale. Wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli okazje słuchać Kaśki na żywo wiedzą, jaką posiada charyzmę, jak przyciąga ludzi do siebie, jak ich zniewala swoim głosem i swoją osobowością. To Jej naturalny dar od Boga. Niech go pielęgnuje, bo wszystkim nam jest on potrzebny. Portal Interia.pl wśród swoich użytkowników przeprowadziła ankietę, w której zadała swoim użytkownikom następujące pytanie, "Dla której gwiazdy zostawił(a)byś miejsce przy wigilijnym stole?". W ankiecie tej zwyciężyła Kasia Nosowska. Nie ma się co dziwić.
 
  2000 rok
Rok dwutysięczny, jak przystało na rok przełomowy jest dosyć znaczącym również w życiu Kasi. Po pierwsze wydana zostaje trzecia solowa płyta o nazwie "Sushi" w studio Andrzeja Smolika, który został także jej producentem muzycznym. Wokale nagrano w Studio Izabelin. Sesje odbywały się od stycznie do kwietnia bieżącego roku. Pojawił się perkusista: Przemek Momot - nawiasem mówiąc znający się na rzeczy, o czym zdążyłam się już przekonać na żywo w Krakowie, ale to tylko taka moja osobista uwaga. Po drugie Mikołaj - oczko w głowie troskliwej mamy osiągnie 22 listopada niebagatelny wiek: 4,5 roku! Dziewczyny szykujcie się! Rośnie nam super kawaler do wzięcia! Ja raczej już nie mam szans!
 
  1999 rok
Kasia pisze powieść o miłości, chodzą słuchy, że autobiograficzną! Szykuje się nam nowa wielka pisarka od romansideł! W standardowym składzie HEY`A zostaje nagrany prawdopodobnie ostatni (choć nigdy nie wiadomo) krążek o nazwie po prostu "Hey". Zawiera on dwanaście super zagranych utworów. W związku z nową płytą zespół wyruszył w wielką trasę koncertową, tym razem już bez Piotrka Banacha, którego zastąpił Paweł Krawczyk współpracujący już wcześniej z Kasią.
 
  1998 rok
Początek roku rozpoczyna się dla Kasi dosyć intensywnie. Nagrana zostaje druga solowa płyta "Milena" pod cierpliwym okiem reżysera dźwięku - Andrzeja Karpa. Album brzmi kapitalnie, jest idealnym połączeniem nowoczesnych elektronicznych dźwięków i znakomitych tekstów, które wyszyła sama artystka! "Ciemna noc, mała kapliczka na odludziu. W środku - wokół trumny - tłum żałobników. W trumnie leży ona Nosowska." W takich okolicznościach martwej natury rozgrywa się akcja teledysku utworu promującego płytę "Milena", śpiewanego w duecie z Kazikiem Staszewskim: "ZOIL". Sprawcą zamieszania jest przyjaciel Kaśki - Michał Bryś, reżyser wielu znakomitych clipów (m.in. do "Że" HEY`A). "Zoil" to numer kpiący z dziennikarzy muzycznych o małych rozumach, którzy nie potrafią uczciwie krytykować, a artystów oceniają wg tego, czy ich lubią, czy nie. Praca nad clipem toczyła się na terenie warszawskiej Cytadelii. Kaśka po nakręceniu teledysku wypowiedziała się: " Jeszcze tej samej nocy miałam bodaj dwa najstraszniejsze sny w swoim życiu. Obudziłam się zlana potem, zastanawiając się czy wszystko ze mną w porządku. Na szczęście obok był mój mężczyzna. Adam przytulił mnie i spokojnie wytłumaczył, że cały dzień w trumnie może każdego złamać. Dziś śmieję się z tego wszystkiego, ale wtedy bałam się nie na żarty". Drugim utworem, promującym płytę jest "Gdy rozum śpi", napisany do filmu "Demony wojny według Goyi" Władysława Pasikowskiego, który w Kasi wywołał niemałe emocje, chociaż nie jest zwolennikiem polskich filmów.
 
  1997 rok
W Studio S-4 w lutym i w marcu dokonane zostaje następne dzieło rockowego zespołu HEY pt.: "Karma". Realizatorem dźwięku zostaje jak zwykle Leszek Kamiński. Jest on również producentem płyty na spółkę z Piotrkiem Banachem. Kaśka twierdzi, że jest to płyta wciąż rockowa, a mniej na niej "smutkowania". Następuje przeprowadzka do nowego domu w podwarszawskiej wsi. Nosowska na gali wręczania Fryderyków otrzymuje statuetkę za debiutancką solową płytę "Puk Puk". Na uroczystości pojawia się w towarzystwie mamy.
 
  1996 rok
22 maja około godziny 23.00 Kasia została matką! Syn przyszedł na świat w klinice przy ul. Emilii Plater w Warszawie. W chwili urodzenia ważył 4750 g, mierzył 58 cm (dużo, co?!). W czerwcu - jedynie miesiąc po porodzie Kaśka zabiera się od razu do pracy, zostaje zarejestrowany materiał pierwszej solowej płyty "Puk Puk". Jest to 50 minut bardzo ciekawej, odpowiadającej charyźmie Kasi muzyki. "W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że na świecie oprócz muzyki rockowej istnieje inna, właśnie z rockiem nie mająca wiele wspólnego, ale równie fascynująca" - tłumaczy Katarzyna. Muzyka zawarta na albumie "Puk Puk" jest sporym zaskoczeniem dla fanów HEY`a. Teksty o wiele poważniejsze, mocniejsze i bardziej dorosłe niż na płytach HEY`a. "Wiesz, ja już nie jestem dziewczynką. Przeszłam kolejny etap w życiu. Mam rodzinę, dziecko, nowe problemy. Patrzę nieco inaczej na świat niż jeszcze kilka lat temu". Do sklepów trafia krążek: "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć..." z czterema utworami, w tym dwa - nagrane w domu! Na płycie tej znajduje się wersja demo utworu pt.: "Zmieniam się", który Kaśka napisała pod wpływem przeżyć wywołanych stanem odmiennym. Piosenka ta nigdy nie ukazała się w wersji stereo na żadnej płycie.
 
  1995 rok
Zostaje nagrany minialbum pt. "Heledore", zawierający 9 piosenek. Nagrań dokonano w marcu i kwietniu. Dwa utwory "Cudownie" i "Little peace" zarejestrowano podczas koncertu w "Spodku". Kasia z HEY`EM wydaje płytę pt.: "?" po której ruszają w najdłuższą trasę koncertową po całej Polsce, dając 30 koncertów. Nosowska z zespołem otrzymują Fryderyka jako najlepszy zespół roku 94` i za najlepszy koncert. Wychodzi na jaw związek Kasi i Adama Krajewskiego oraz ciąża, przez którą zostaje odwołana trasa grupy HEY po USA. Katarzyna nie żałuje i tak w wieku 25-ciu lat ma na koncie sukces o jakim marzą tysiące nastolatek. Z nieśmiałej dziewczyny w wyciągniętym swetrze stała się nagle gwiazdą! W nowej fryzurze i figurze daje koncert na rockowym festiwalu "Odjazdy 95" w Katowicach.
 
  1994 rok
Katarzyna ze swym zespołem HEY wydaje drugą płytę pt.: Ho!", którą promuje podczas swojej wielkiej trasy koncertowej. Jesienią można już nabyć album koncertowy "Live!". W ciągu 10-ciu dni sprzedany zostaje w prawie 250-ciu tysiącach egzemplarzy. W lutym 94' Kaśka wraz z grupą odbyła trasę koncertową po Francji; odwiedzili m.in.:Creil.Początek tego roku to także okres wszelakiego rodzaju podsumowań, plebiscytów. Tak między nami mówiąc bojowo grupa wypadła w ankiecie pisma "Popcorn", zespołowi wręczono statuetki w kształcie stylowych archaicznych mikrofonów. W ankiecie "Bravo" 4 na 10 przebojów roku to piosenki Hey'a. Nagroda "Super Expressu" i wiele innych. Grupa otrzymała sporo nagród lokalnych rozgłośni radiowych. Wśród nich najbardziej prestiżową była ta przyznana przez warszawskie "Radio Kolor". Nie codziennie dostaje się samochód - i to takiej klasy! 23 stycznia Kasia stała się właścicielką Renault Twingo - autka tyleż zabawnego co funkcjonalnego. Oficjalne wręczenie nagrody nastąpiło w klubie "Ground Zero", gdzie nastąpiła także premiera drugiego promocyjnego utworu z płyty "Ho!", wybranego przez fanów "Is it strange". Katarzyna po występie przywdziała blond perukę - ponoć taki jest naturalny kolor jej włosów! Tygodnik "Polityka" wyróżnił Kasię Nosowską jako jedyną przedstawicielkę sceny rockowej. "O nominacji dowiedziałam się od Piotrka. Jako jedyna kobieta zostałam nagrodzona w kategorii "Kultura popularna". Uroczystość odbyła się z wielką pompą. Siedziałam naprzeciwko Agnieszki Osieckiej. To było dla mnie kosmiczne przeżycie. Obiad - tajemnicze potrawy. Świat, w jakim nigdy wcześniej się nie znajdowałam i nie ukrywam, że mi się to podobało. Byłam adorowana, co chwilę pytano się czy wszystko w porzadku. Cieszyłam się, że był ze mną Piotrek. Podejrzewam, że sama bym się zagubiła, nie potrafiłabym się zachować. No, ale jakoś się udało."
 
  1993 rok
Ukazała się pierwsza płyta zespołu Hey pt.: "Fire". Znalazł się na niej największy przebój zespołu "Moja i Twoja nadzieja". "Fire" spełnił swoją rolę - dał znać światu, że istnieje takie zjawisko jak Nosowska i Hey. 30 sierpnia (wielbiciele Kasi powinni wiedzieć co to za data!) odbył się kameralny koncert w salce pubu w Górze Kalwarii z okazji oczywiście urodzin wokalistki. "Rockendrolowe Antyle 93' " - to kolejna impreza we Wrocławiu z udziałem Kaśki i Heya w dniach 27 i 28 sierpnia, po której Grzesiek Kszczotek recenzując tę imprezę dla "Tylko Rock" napisał: "Już niedługo nikt po Heyu nie będzie chciał występować." Nastała Wielka Październikowa Trasa Złotej Płyty w jedenastu miastach Polski. Jako support wystąpiła grupa The Days z Grześkiem Porowskim, z którym Kaśka i reszta grupy w owych czasach była dość zaprzyjaźniona. Na każdym koncercie odbywało się wręczanie Złotej Płyty, a publiczność śpiewała sto lat! Po występie w Krakowie stwierdzili, że czuli się jakby byli niemal w stanie wojennym. "Zablokowana ulica, zatrzymany ruch, specjalne oddziały policji, hełmy, tarcze, walka o wejście na koncert. Niesamowity szał, niesamowite przyjęcie"- tłumaczy Piotrek - lider grupy. Dla sprostowania chciałam nadmienić, że nie piszę tego bo pochodzę z Krakowa, tylko dlatego, że tak było naprawdę! Niestety nie było mi dane tego zobaczyć. Wydana została kaseta video relacjonująca przebieg trasy Złotej Płyty Heya - to pierwsze tego typu wydawnictwo w Polsce! Niemały zaszczyt!
 
  1992 rok
Katarzyna Nosowska z jeszcze nie do końca zgranym zespołem Hey wystąpiła na festiwalu muzyki rockowej w Jarocinie. Szum wokół Heya, jaki nastąpił po tym koncercie dawał do myślenia konkurencji, dziennikarzom i menażerom. Wpłynął także i ustatkował krystalizację składu grupy. Po występie w Jarocinie na grupę zwróciła uwagę Kaśka Kanclerz - menażerka współdziałająca z firmą Izabelin Studio, którą zaciekawił intrygujący wokal Kasi. 25 października kolejny sukces Kasi i reszty "mafii szczecińskiej" w Koszalinie wygrywają eliminacje do festiwalu le Printemps de Bourges. 6 listopada odbył się pierwszy promocyjny koncert Heya w warszawskim klubie Fugazi. Do sklepów trafia promocyjny singiel kasetowy z dwoma utworami: "One of them" i "Faith". Cztery koncerty z Acid Drinkers to pierwsza trasa Heya, pod wpływem której Kasia Nosowska napisała tekst do piosenki "Flowers for Titus". Jak sama twierdzi słowa zostały zainspirowane reakcją młodych dziewczyn zapatrzonych w wokalistę Titusa. Chociaż na niej ten rockowy przystojniak też pewnie zrobił niemałe wrażenie! Chociaż lepiej jej tego nie sugerować!
 
  Jakiś czas wcześniej...
Kasia Nosowska urodziła się 30.08.1971 roku w Szczecinie. Jedynaczka, oczko w głowie rodziców. Jak to w takich przypadkach bywa miała realizować ich ambicje, by mogli znajomym zaimponować swoją pociechą. "Rodzice chcieli dla mnie dobrze i chcieli mieć ze mną dobrze. Ja im realizację projektów utrudniałam, więc powstawały konflikty na tym tle. Tata trzymał mnie bardzo krótko. Nie chciałabym być znowu dzieckiem, nawet nastolatką. To był taki okres w moim życiu kiedy praktycznie cały czas spędzałam w domu. Zawsze musiałam się dużo uczyć. Mój tata kochał matematykę, to był jego konik. Był zupełnie zdruzgotany tym, że jego krew i taka tępa. W czasie wakacji musiałam rozwiązywać dodatkowe zadania ze zbioru zadań. Fatalnie to wspominam. A teraz jest między nami super układ. Już w przedszkolu inne dzieci mnie nie akceptowały, nie chciały się ze mną bawić. W związku z tym je gryzłam i szczypałam. Źle mi było ze sobą, z rodzicami, z innymi ludźmi. Sporo też w tym mojej winy - kłamałam, byłam nieposłuszna, krnąbrna". Kasia od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie muzyką. "Zawsze mniej lub bardziej świadomie chciałam grać, być na scenie. Przed lustrem zdarzało mi się na przykład udawać Blondie. Puszczałam sobie płytę i stroiłam miny". Kaśka zaprzyjaźniła się z punkowcem - gitarzystą zespołu o nazwie Włochaty Odkurzacz, który zaproponował jej posadę wokalistki w tym zespole. Jednak z racji tego, że Kaśka zawsze była osobą niesystematyczną i leniwą, szybko ją wywalili Jakiś czas potem na koncercie Włochatego Odkurzacza Nosowska zaproszona przez gitarzystę na scenę wykonała swój pierwszy publiczny występ. "W każdym zespole, w którym śpiewałam, z początku bardzo się wstydziłam. Chowałam się za wzmacniacze zestresowana na maxa." Potem nastąpiła cisza. Kaśka chciała śpiewać, ale nie miała zbytnich znajomości w środowisku muzycznym. Zainteresowaniami córki zajęła się mama pracująca na Politechnice Szczecińskiej, gdzie akurat był nabór do szkolnego chóru. Kasia dość, niechętnie poszła na eliminacje i przyjęli ją. Nastąpiła znajomość z niejakim Leninem, który zaciągnął ją do zespołu Szklane Pomarańcze, gdzie pierwszym wokalistą był Misiaty, w którym Kasia na maxa się zakochała. Jak sama twierdzi odegrał on w jej życiu kolosalną rolę. Później była następna kapela Lenina, aż w 1988 Kasia znalazła się w Dum Dumie - kapeli Piotrka Banacha. Dwie piosenki z repertuaru Dum Duma znalazły się prawie 4 lata później na debiutanckiej płycie zespołu Hey. Kasia Nosowska w tym czasie, gdy śpiewała w owym zespole Dum Dum, była już znaną wokalistką w środowisku szczecińskim. Znaną jako osoba, która lubi ściemniać, nie przychodziła na próby, ale także jako osoba, która bardzo dobrze śpiewa. Wszystko w Dum Dumie dobrze się układało do momentu kiedy ukochany Kasi zaczął odciągać ją od śpiewania i zespołu. Zaślepiona miłością zaczęła ściemniać z Dum Dumem. Piotrek Banach strasznie się o to na nią pogniewał i przez dwa lata nie mówili sobie nawet cześć na ulicy. Dopiero wiosną 1992 roku nastąpiło zawieszenie broni, dzięki któremu powstał Hey. Kaśka bardzo się ucieszyła gdy po długiej przerwie w śpiewaniu zadzwonił do niej Piotrek z koncepcją nowego zespołu. W życiu prywatnym nie układało się jej wtedy najlepiej, gdyż ukochany mężczyzna stawał się niemal wrogiem, odciągającym ją od muzyki - za którą tak bardzo tęskniła. Postanowiła otrząsnąć się z niezdrowego zauroczenia i zaczęła robić to co naprawdę chce - tym razem górę wzięła miłość do muzyki! Zaczęła obiecywać Piotrkowi, że tym razem nie będzie ściemniać i może jej zaufać. Tak powstał zespół, dzięki któremu wokalistka o oryginalnej barwie głosu, scenicznej charyzmie, sympatycznej powierzchowności i ciągle rozwijającej się osobowości artystycznej jest materiałem na gwiazdę wielkiego formatu.
 
 
Copyright © 2001 - 2019 | Designed by Wankom                   
stat4u